fbpx

"Bezpieczny Internet - włącz myślenie, korzystaj mądrze" to temat konferencji, która odbyła się w piątek 23.02.2018 r. w sali konferencyjnej Centrum Zarządzania Siecią przy Starostwie Powiatowym w Łęcznej. 

Konferencja była okazją do omówienia z dyrektorami oraz przedstawicielami placówek oświatowych z terenu powiatu łęczyńskiego celów i założeń Kampanii. Liczne grono gości obejrzało prezentację dotyczącą tematu zagrożeń w sieci oraz przedyskutowało sposoby dotarcia do dzieci i młodzieży z omówionymi wskazówkami. 

Kampania Informacyjna "Bezpieczny Internet - włącz myślenie, korzystaj mądrze" kierowana jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych i ma na celu wypracowanie zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Dzieci i młodzież podczas lekcji Bezpiecznego Internetu  poznają proste zasady skłaniające do myślenia o Internecie jako o realnej przestrzeni publicznej.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in.:
Komendant Powiatowy Policji w Łęcznej insp. Jarosław Bryl, Wicestarosta Łęczyński Dariusz Kowalski oraz przedstawiciele lokalnych samorządów.

Wierzymy, że Kampania odniesie sukces, a wszystkie szkoły zgłaszające chęć wzięcia udziału w Kampanii prosimy o kontakt pod numer 881-445-001 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

biuro@wirtualnepowiaty.pl

+48 81 531 5292

+48 881 445 001

facebook.com/wirtualnepowiaty

Al. Jana Pawła II 95 B, 21-010 Łęczna

NIP 505-012-55-74

REGON 362678782

ODKRYJ NASZĄ NAJLEPSZĄ OFERTĘ
ZOSTAW KONTAKT - ODDZWONIMY!
Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych.